DLA WOLONTARIUSZY

DYSPONUJESZ WOLNYM CZASEM, LUBISZ ZWIERZĘTA I CHCESZ POMAGAĆ INNYM?

Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to zapraszamy do nas.

Masz wolny czas? Super, jednak nie będziemy Ci go zajmować w nadmiarze. Liczy się dla nas przede wszystkim chęć do współpracy, punktualność i słowność. Kwestię dyspozycyjności ustalimy wspólnie. Twoje zadowolenie jest dla nas równie istotne, jak Twoja pomoc.

Lubisz zwierzęta? Dobrze się składa, ponieważ zajmujemy się głównie hipoterapią i w związku z tym konie będą potrzebowały Twojego wsparcia. Ponadto posiadamy alpaki i osły, z którymi również warto się zaprzyjaźnić, a o to nie jest trudno.

Chcesz pomagać innym? Niemal wszystkie osoby, które do nas trafiają potrzebują wsparcia nie tylko naszych zwierząt podczas terapii, ale i pomocy wolontariuszy – towarzystwa, pomocy w czynnościach „obsługi” zwierząt, empatii i pozytywnego nastawienia.

DLACZEGO POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY?

• CHCEMY NIEŚĆ POMOC TAK WIELU, ILU TYLKO ZDOŁAMY

Oczywiście nie liczy się ilość, tylko jakość. Jednak niesienie dużej ilości pomocy – i to dobrej jakości – jest dużo lepsze. Twoje wsparcie sprawi, że będziemy mogli zintensyfikować nasze działania.

• TWOJE WSPARCIE PRZYSPORZY DUŻO DOBREJ ENERGII

Im więcej osób, tym więcej energii. Zamierzamy ją właściwie spożytkować i skierować do tych, którzy jej najbardziej potrzebują, a więc do naszych podopiecznych.

• WIERZYMY W MOC SPRAWCZĄ GRUPY

W grupie jest dużo raźniej i weselej. Poza dobrym nastrojem i dobrą energią, która tworzy naszą grupę i powoduje, że dobrze się u nas poczujesz, damy Ci możliwość zawiązania przyjaźni i rozwijania Twoich pasji.

• CHCEMY POMÓC TOBIE ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE

Jako wolontariuszka lub wolontariusz poznasz u nas nowych ludzi, nabędziesz doświadczenie w obcowaniu ze zwierzętami oraz osobami, które bez pomocy innych nie potrafią się obyć.

JESTEŚ NA TAK?

Jeśli decyzja już zapadła i chcesz się do nas zgłosić, pozostaje jedynie przekazać nam zgodę rodziców na wykonywanie prac wolontariackich na rzecz naszej Fundacji. Zgoda do pobrania poniżej.

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@FUNDACJAZNKG.PL