Witamy w nowej odsłonie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową pod nowym adresem: fundacjaznkg.pl.

Czas się rozwijać i to nie tylko pod względem merytorycznym, ale także pod względem nowych technologii. Nie zmienia to faktu, że dotychczasowe strony nadal są dostępne, ale jako archiwalne i nie będą już aktualizowane.

Nową funkcjonalnością jest też także sklep z naszymi produktami rękodzielniczymi, związanymi z naszą działalnością, czyli animaloterapią. Sklep udostępnimy wkrótce, gdyż pracujemy nad szczegółami.

Zapraszamy także na nasze media społecznościowe. Jesteśmy na Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące nowej strony internetowej. Wszelkie niedociągnięcia postaramy się niezwłocznie naprawić, a wskazówki posłużą nam do dalszego rozwoju. Chcemy być bowiem atrakcyjni nie tylko od strony fachowej pomocy naszym podopiecznym, ale także od tej w świecie cyfrowym.

Jak cię widzą, tak cię piszą.

Wszelkie uwagi, wskazówki, propozycje prosimy przesyłać na nasz nowy adres e-mail: kontakt@fundacjaznkg.pl. Można się z nami także kontaktować przez formularz kontaktowy oraz jak zwykle pod numerem telefonu +48 790 363 111.